O nas

O nas

Czy może być lepiej? Bogata oferta usług dostępna na terenie budynku. Dobrze zaplanowane piętra umożliwiają dogodną aranżację wnętrz. W Business Center zadowolenie naszych Najemców jest naszym priorytetem.

Budynek Business Center liczy 5 kondygnacji. Adaptowane wnętrza zapewniają wygodę użytkowania i dużą funkcjonalność. Najwyższej jakości materiały wykończeniowe nadają biurom nie tylko wspaniały wygląd, ale także czynią wnętrze przyjaznym dla użytkownika.

W biurowcu znajdziecie Państwo małe lokale o powierzchni 18 m2 jak również duże powierzchnie do 300 m2 możliwe do adaptowania według indywidualnych potrzeb i charakteru prowadzonej działalności. Każdy lokal oddajemy do użytkowania w stanie całkowicie wykończonym. Posiada wykładzinę dywanową bądź panele, pomalowane ściany, kompletne oświetlenie oraz rolety. Obiekt jest wyposażony w system monitoringu – kamer rejestrujących wnętrze oraz otoczenie budynku. Komfort pracy zapewnia dostęp do biurowca siedem dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Na każdym poziomie znajduje się blok sanitarny. Na poziomie pierwszym mieści się bar przekąskowy, poziom drugi posiada w pełni wyposażoną salę konferencyjną oraz pokoje gościnne.

Przed biurowcem znajduje się parking z którego korzystają Najemcy i klienci firm znajdujących się na terenie budynku.

Nad bezpieczeństwem biurowca czuwa:

  • video-monitoring, rejestrujący zdarzenia wewnątrz i na zewnątrz budynku,
  • elektroniczny system kontroli dostępu umożliwiający bezpieczny dostęp do lokali 24h/dobę
  • ochrona, dbająca o bezpieczeństwo obiektu nocą.

Dlaczego my?

Dlaczego my?
Atrakcyjne warunki

Atrakcyjne warunki

Oferujemy powierzchnie biurowe do wynajęcia w korzystnej cenie z doskonałymi warunkami wynajmu.

Całodobowa ochrona

Całodobowa ochrona

Dostęp do biurowca Business Center siedem dni w tygodniu 24 godziny na dobę, również w dni wolne od pracy.

Centralne położenie na mapie

Centralne położenie na mapie

Położenie w pobliżu Dworca PKP i PKS, bliskość autostrady Warszawa-Poznań, trasy ekspresowej Warszawa-Katowice.

W 2000 r. zostaliśmy laureatem

konkursu na najładniejszy i najbardziej funkcjonalny obiekt roku ''Moje Skierniewice'' zorganizowany przez Prezydenta Miasta oraz tygodnik ''Głos Skierniewic i okolic''.

TimplusPZUSanmarDonegalSpektrumWeb Development
Skontaktuj się z nami
O nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.(Polityka prywatności)(Informacja)(Zgoda).

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi udzielił dofinansowania w formie pożyczki w kwocie 470 000,00 PLN, na zadanie pn.:" Termomodernizacja budynku oraz budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy 49,60 kWp przyłączonej do sieci dla budynku Firmy-Handlowo-Usługowo-Produkcyjnej KONTAKT Adam Keller w Skierniewicach "

Koszt całkowity zadania: 604 465,00 PLN

Celem projektu jest poprawa efektywności energetycznej budynku. Ponadto projekt ten przyczyni się do zmniejszenia ilości pyłów i gazów emitowanych do powietrza atmosferycznego, a konsekwencją tego będzie poprawa stanu czystości powietrza.
www.zainwestujwekologie.pl

Regulamin plików cookies

Scroll-top