Kontakt

Kontakt

Business Center

96-100 Skierniewice

ul. Rybickiego 8

e-mail: sekretariat@business-center.net.pl

tel. kom. 575 129 999 RECEPCJA ( apartamenty Booking)

tel. kom. 570 889 886

telefon: 46 833 30 30

Chętnie udzielimy wszelkich informacji

o wynajmie lokali w naszym biurowcu. Zadzwoń do nas pod numer 46 833 30 30, napisz na adres sekretariat@business-center.net.pl albo umów się na spotkanie w budynku Business Center.

 

Serdecznie zapraszamy.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Wypełniając niniejszy formularz kontaktowy znajdujący się pod adresem: http://www.business-center.net.pl/kontakt oraz wysyłając treść w nim zawartą - wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie RODO1 przez Pana Adama Keller prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą F.H.U.P. KONTAKT Adam Keller.(Polityka prywatności)(Zgoda).

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi udzielił dofinansowania w formie pożyczki w kwocie 470 000,00 PLN, na zadanie pn.:" Termomodernizacja budynku oraz budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy 49,60 kWp przyłączonej do sieci dla budynku Firmy-Handlowo-Usługowo-Produkcyjnej KONTAKT Adam Keller w Skierniewicach "

Koszt całkowity zadania: 604 465,00 PLN

Celem projektu jest poprawa efektywności energetycznej budynku. Ponadto projekt ten przyczyni się do zmniejszenia ilości pyłów i gazów emitowanych do powietrza atmosferycznego, a konsekwencją tego będzie poprawa stanu czystości powietrza.
www.zainwestujwekologie.pl

Regulamin plików cookies

Scroll-top