Pośrednictwo ubezpieczeniowe Urszula Kawka

Pośrednictwo ubezpieczeniowe Urszula Kawka
Pośrednictwo ubezpieczeniowe Urszula Kawka

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe i Projektowanie Stron Internetowych Urszula Kawka pokój 113 jest multiagencją ubezpieczeniową zajmującą się profesjonalnym doborem ubezpieczeń dla każdego Klienta od ponad 20 lat.

U nas w przyjaznej atmosferze możesz wybrać z blisko 26 Towarzystw Ubezpieczeniowych!

Oferujemy ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe (domy/mieszkania, obowiązkowe rolne, działalność gospodarczą, OC zawodowe, gwarancje ubezpieczeniowe), życiowe (na życie, NNW koszty leczenia za granicą/ podróże, szkolne).

Pomagamy wybrać dobre i zgodne z indywidualnymi potrzebami klientów ubezpieczenie na życie.

Doradzamy, pomagamy w wyborze, informujemy o zaletach i wadach produktów, a także... u nas dowiesz się jak zgłosić szkodę, jakie będą potrzebne dokumenty itp.

O zbliżającym się końcu ubezpieczenia powiadomimy telefonicznie, listownie lub mailowo.

Naszym atutem jest dogodna lokalizacja biura i możliwość odbioru polis poza godzinami pracy jak i ich dostarczenie do klienta.

Kontakt: tel. 46 832 36 97 kom. 517 510 969

Email: wlodzimierzkawka@interia.pl

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.(Polityka prywatności)(Informacja)(Zgoda).

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi udzielił dofinansowania w formie pożyczki w kwocie 470 000,00 PLN, na zadanie pn.:" Termomodernizacja budynku oraz budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy 49,60 kWp przyłączonej do sieci dla budynku Firmy-Handlowo-Usługowo-Produkcyjnej KONTAKT Adam Keller w Skierniewicach "

Koszt całkowity zadania: 604 465,00 PLN

Celem projektu jest poprawa efektywności energetycznej budynku. Ponadto projekt ten przyczyni się do zmniejszenia ilości pyłów i gazów emitowanych do powietrza atmosferycznego, a konsekwencją tego będzie poprawa stanu czystości powietrza.
www.zainwestujwekologie.pl

Regulamin plików cookies

Scroll-top