Oriflame

Oriflame
Oriflame

Biuro Regionalne Oriflame czynne wtorki i czwartki 13-18. tel. 501 153 323 Zapraszamy: najnowsze oferty i katalogi, indywidualny dobór programów pielęgnacyjnych i makijażu, badanie cery, porady kosmetyczne, testowanie produktów, badanie i analiza składu ciała,program redukcji wagi, zamówienia produktów, obsługa konsultantów, rejestracje w Klubie Oriflame, odbiór paczek, reklamacje.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.(Polityka prywatności)(Informacja)(Zgoda).

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi udzielił dofinansowania w formie pożyczki w kwocie 470 000,00 PLN, na zadanie pn.:" Termomodernizacja budynku oraz budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy 49,60 kWp przyłączonej do sieci dla budynku Firmy-Handlowo-Usługowo-Produkcyjnej KONTAKT Adam Keller w Skierniewicach "

Koszt całkowity zadania: 604 465,00 PLN

Celem projektu jest poprawa efektywności energetycznej budynku. Ponadto projekt ten przyczyni się do zmniejszenia ilości pyłów i gazów emitowanych do powietrza atmosferycznego, a konsekwencją tego będzie poprawa stanu czystości powietrza.
www.zainwestujwekologie.pl

Regulamin plików cookies

Scroll-top