Sanmar

Sanmar
Sanmar

Sanmar to marka spedycyjno-transportowa tworzona przez dwie spółki Sanmar Sp. z o.o. oraz Sanmar Group Sp. z o.o. . Grupa SANMAR obsługuje Klientów na terenie całej Europy, świadcząc usługi spedycji i transportu drogowego takie jak przewozy całopojazdowe, częściowe oraz  specjalistyczne. Do wachlarza usług należy także doradztwo spedycyjno-transportowe. Wizytówką firmy jest najwyższa jakość, elastyczność i partnerstwo w relacjach. Firma obchodzi w tym roku swoje 10-lecie istnienia na rynku.  www.sanmar.pl

 

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.(Polityka prywatności)(Informacja)(Zgoda).

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi udzielił dofinansowania w formie pożyczki w kwocie 470 000,00 PLN, na zadanie pn.:" Termomodernizacja budynku oraz budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy 49,60 kWp przyłączonej do sieci dla budynku Firmy-Handlowo-Usługowo-Produkcyjnej KONTAKT Adam Keller w Skierniewicach "

Koszt całkowity zadania: 604 465,00 PLN

Celem projektu jest poprawa efektywności energetycznej budynku. Ponadto projekt ten przyczyni się do zmniejszenia ilości pyłów i gazów emitowanych do powietrza atmosferycznego, a konsekwencją tego będzie poprawa stanu czystości powietrza.
www.zainwestujwekologie.pl

Regulamin plików cookies

Scroll-top