Donegal

Donegal
Donegal

Firma Donegal współpracuje z Duńską firmą ID zajmującą się produkcją odzieży dla: AGENCJI REKLAMOWYCH, UCZELNI,FIRM HANDLOWYCH, FIRM TRANSPORTOWYCH, itp.

Ponadto firma Donegal zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem Służb Mundurowych takich jak: FIRM OCHRONIARSKICH, POLICJI, WOJSKA, STRAŻY MIEJSKIEJ, STRAŻY GRANICZNEJ, SŁUŻBY WIĘZIENNICTWA, itp.

Proponujemy również emblematy wykonane różnymi technikami, zgodnie z posiadanymi już przez Państwa logo firmy.

Dystrybucja, produkcja i znakowanie odzieży jest jednym z głównych filarów firmy.

 

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.(Polityka prywatności)(Informacja)(Zgoda).

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi udzielił dofinansowania w formie pożyczki w kwocie 470 000,00 PLN, na zadanie pn.:" Termomodernizacja budynku oraz budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy 49,60 kWp przyłączonej do sieci dla budynku Firmy-Handlowo-Usługowo-Produkcyjnej KONTAKT Adam Keller w Skierniewicach "

Koszt całkowity zadania: 604 465,00 PLN

Celem projektu jest poprawa efektywności energetycznej budynku. Ponadto projekt ten przyczyni się do zmniejszenia ilości pyłów i gazów emitowanych do powietrza atmosferycznego, a konsekwencją tego będzie poprawa stanu czystości powietrza.
www.zainwestujwekologie.pl

Regulamin plików cookies

Scroll-top