Timplus

Timplus
Timplus

Firma Timplus to lokalny, skierniewicki operator telekomunikacyjny. Od 15 lat dostarcza usługi telekomunikacyjne oparte głównie na własnych łączach światłowodowych klientom indywidualnym oraz biznesowym. Podstawowe usługi świadczone przez firmę skierowane do klienta indywidualnego to m.in.: telewizja, Internet, telefon, usługi mobilne. Klientom biznesowym oprócz usług podstawowych oferuje zaawansowane usługi teleinformatyczne z gwarancją jakości świadczonych usług – transmisję danych, łącza symetryczne do 1 Gbps oraz wiele innych według zapotrzebowań Klienta. Firma Timplus stawia na profesjonalizm, wyspecjalizowanych pracowników i zadowolenie swoich Klientów.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.(Polityka prywatności)(Informacja)(Zgoda).

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi udzielił dofinansowania w formie pożyczki w kwocie 470 000,00 PLN, na zadanie pn.:" Termomodernizacja budynku oraz budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy 49,60 kWp przyłączonej do sieci dla budynku Firmy-Handlowo-Usługowo-Produkcyjnej KONTAKT Adam Keller w Skierniewicach "

Koszt całkowity zadania: 604 465,00 PLN

Celem projektu jest poprawa efektywności energetycznej budynku. Ponadto projekt ten przyczyni się do zmniejszenia ilości pyłów i gazów emitowanych do powietrza atmosferycznego, a konsekwencją tego będzie poprawa stanu czystości powietrza.
www.zainwestujwekologie.pl

Regulamin plików cookies

Scroll-top