Bar ULA

Bar ULA
Bar ULA

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1994 r. Przez wiele lat naszej działalności doskonaliliśmy nasze umiejętności podczas przygotowywania żywienia zbiorowego dla firm i pracowników biurowców, szkół i przedszkoli, obsługi bankietów w różnorodnych formach, konferencji biznesowych, szkoleń firmowych i wielu innych gastronomicznych życzeń naszych klientów. Z każdym dniem uczymy się od innych, ale także często sami kreujemy nowe kanony w obsłudze cateringu. Dziś śmiało możemy rzecz, iż jesteśmy w pełni przygotowani na realizacje zamówień bez jakichkolwiek ograniczeń jeśli chodzi o wielkość przedsięwzięcia, jego formę ale także standard jego obsługi.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.(Polityka prywatności)(Informacja)(Zgoda).

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi udzielił dofinansowania w formie pożyczki w kwocie 470 000,00 PLN, na zadanie pn.:" Termomodernizacja budynku oraz budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy 49,60 kWp przyłączonej do sieci dla budynku Firmy-Handlowo-Usługowo-Produkcyjnej KONTAKT Adam Keller w Skierniewicach "

Koszt całkowity zadania: 604 465,00 PLN

Celem projektu jest poprawa efektywności energetycznej budynku. Ponadto projekt ten przyczyni się do zmniejszenia ilości pyłów i gazów emitowanych do powietrza atmosferycznego, a konsekwencją tego będzie poprawa stanu czystości powietrza.
www.zainwestujwekologie.pl

Regulamin plików cookies

Scroll-top